TWOJE ZAPYTANIE

Skontaktuj się z nami a nasz zespół dokona wyceny w zależności od rodzaju i ilości transportowanego ładunku, miejsca załadunku i rozładunku oraz rodzaju użytej floty.

Administratorem danych osobowych jest MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, adres al. Zwycięstwa 228, 81-540 Gdynia, numer NIP: 5862292486, numer REGON: 222152117.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: zwz@morado.com.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj: Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych oraz na profilowanie. Marketing obejmuje produkty i usługi własne MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA oraz produkty i usługi jej/jego Partnerów handlowych. Wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wszystkie identyfikujące mnie i moją firmę adresy elektroniczne informacji handlowych od MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA oraz jej/jego Partnerów handlowych, którym MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA przekazał/a na podstawie niniejszej zgody adres elektroniczny mój bądź mojej firmy.

Wyrażam zgodę na używanie należących do mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, tablet, telefon) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez MORADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA i jej/jego Partnerów handlowych.

SIEDZIBA FIRMY MORADO

MORADO SP. Z O.O. SP. K.

Al. Zwycięstwa 228
81-540 Gdynia

tel.: 783 783 727

e-mail: biuro@morado.com.pl

NIP: 5862292486