PROFIL FIRMY

Firma MORADO została założona w 2010 roku i od tego czasu zdobyła reputację wiarygodnego dostawcy usług spedycyjnych w zakresie międzynarodowego transportu morskiego.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową oferującą przewóz ładunków kontenerowych we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie oraz transporcie krajowym.


Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wyspecjalizowaną kadrę spedytorów podzieloną na działy importu zagranicznego, eksportu zagranicznego oraz transport krajowy. Są zawsze chętni, gotowi do pomocy i współpracy. Pomogą w zorganizowaniu transportu, dopełnienia niezbędnych formalności oraz mogą poinformować o bieżącym położeniu Państwa ładunku.


Klienci którzy zaufali naszej jakości i rzetelności wykonywanych usług wiedzą ze pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Stałe relacje z Klientami oparte są na lojalności i wzajemnym zaufaniu.

prezes2
trucks

NASZA MISJA

Naszą misją jest bezpieczne i efektywne świadczenie usług transportowych dla naszych klientów poprzez wykorzystanie wykfalifikowanego personelu i zasobów firmy; oferowanie opłacalnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które pomagają naszym klientom w osiąganiu ich celów; zapewnienie kompleksowej obsługi klientów oraz ciągłe dostosowywanie się do potrzeb oraz zmieniających się trendów na rynku transportowo - logistycznym.


NASZA WIZJA

Nasza wizja to najbezpieczniejszy, najbardziej niezawodny transport ładunków w kraju i Uni Europejskiej. Wykorzystamy naszą wykwalifikowaną kadrę kierowców, wieloletnie doświadczenie, innowacyjne systemy, nowoczesną flotę i nasze wartości aby osiągnąć cele naszej misji.

Nasze główne wartości

TO CO WYRÓŻNIA NAS WŚRÓD INNYCH

Ciągle się szkolimy

Stawiamy na wyspecjalizowaną kadrę spedytorów podzieloną na działy importu zagranicznego, eksportu zagranicznego oraz transport krajowego. Nasz team jest zawsze gotowy do pomocy i współpracy.

Innowacyjność

Posiadamy nową flotę marki RENAULT i DAF; dysponujemy naczepami do wszystkich typów kontenerów morskich marki Kögel oraz z agregatami marki Thermo King umożliwiającymi przewóz kontenerów chłodniczych.

Bezpieczeństwo

Wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy monitoringu GPS a cała nasza flota ma zezwolenia na wykonywanie kabotaży międzynarodowych. Posiadamy także zezwolenia na przewożenie ładunków ADR.

Troska o środowisko

Nasza flotą samochodową posiada emisję spalin Euro 6 a więc o 80% mniej niż w normie Euro 5. Limity emisji cząstek stałych zostaną zmniejszone o 66% i wynoszą tylko 10 mg/kWh.

Dostarczamy najwyższej jakości usługi transportowe

Oferta w naszej firmie jest dopasowywana indywidualnie do Państwa potrzeb podczas zamawiania usługi i jest zależna od rodzaju towaru, czasu i odległości.

Zapytaj o wycenę