Usługi transportowe - ładunki kabotażowe i kontenerowe

Rozumiemy oczekiwania współczesnego rynku i potrzebę zapewniania ciągłości dostaw. W przewozie ładunków kabotażowych, ładunków kontenerowych i innych nie ma miejsca na błędy czy opóźnienia. Dlatego wszystkie usługi realizujemy precyzyjnie, bazując na wieloletnim doświadczeniu, kwalifikacjach oraz znajomości Konwencji CMR i Ogólnych Polskich Warunki Spedycyjnych 2010. Klientom pomagamy zorganizować transport dedykowany, uzyskać wymaganą dokumentację, zaplanować optymalną trasę czy śledzić drogę przesyłki. Działamy kompleksowo w Polsce i w Europie.

USŁUGI TRANSPORTOWE

Elastyczna oferta, indywidualna wycena

Oferta MORADO jest dopasowywana elastycznie do Państwa potrzeb. Najlepsze rozwiązania w zakresie przewozu kontenerów 40' FR ciężkich czy kontenerów 40' OT lekkich dobieramy już na etapie zamawiania usługi. Każdorazowo uzależniamy je od rodzaju towaru, czasu i odległości. W ofercie mamy też przewóz kontenerów 20’ ciężkich czy przewóz kontenerów 20’ lekkich.

Czynnikami wpływającymi na wycenę są również warunki gospodarcze i ceny paliwa na rynku. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do realizacji każdego transportu ładunków kabotażowych, kontenerowych, ładunków ADR i pozostałych. Dynamicznie rozwijamy się w dziedzinach dotyczących naszego biznesu, proponując skrojone na miarę usługi logistyczne.

Przewóz kontenerów lekkich i ciężkich


Nasza oferta dotyczy usług transportowych na terenie Unii Europejskiej w zakresie przewozu kontenerów 20’ lekkich i ciężkich, 40’ lekkich i ciężkich. Przewóz kontenerów 40' OT ciężkich czy przewóz kontenerów 45’ lekkich nie stanowi dla nas żadnej trudności.

Aby móc kompleksowo realizować usługi spedycyjne:

  • usług transportowych na terenie Unii Europejskiej w zakresie przewozu kontenerów 20’ lekkich i ciężkich, 40’ lekkich i ciężkich, 45’, 40' OT, 40 FR;
  • wykorzystujemy naczepy z agregatami, które umożliwiają nam przewóz kontenerów chłodniczych (RF);
  • uzyskaliśmy zezwolenia na przewożenie ładunków wszystkich klas ADR;
  • cała nasza flota ma zezwolenia na wykonywanie kabotaży na terenie Niemiec oraz zainstalowane systemy GPS;
  • transportów częściowych i dedykowanych;
  • realizacji pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia transportowego poprzez podjęcie ładunku i dostarczenie go do odbiorcy
  • współpracy z agencją celną, która dokonuje kompleksowej obsługi celnej na potrzeby naszych klientów

Podejmujemy się transportów częściowych i dedykowanych oraz realizacji pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia transportowego, poprzez podjęcie ładunku, po dostarczenie go do odbiorcy. Przewóz kontenerów 40' OT lekkich, podobnie jak przewóz kontenerów 40' OT ciężkich, nie sprawia nam żadnych trudności.

Współpracujemy z agencją celną, która dokonuje kompleksowej obsługi celnej na potrzeby naszych klientów. Nasi pracownicy pomagają w uzyskaniu zezwoleń na przewóz ładunków klas ADR. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

moradotracks4