ZESPÓŁ MORADO

zespol

Zespół, który zajmuje się obsługą ładunków i organizacją przewozów kontenerowych, musi dysponować dużą wiedzą. Nasi pracownicy mają umiejętności niezbędne do realizacji tego typu przedsięwzięć, zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu pomogą Państwu w organizacji przewozów kontenerowych, w obsłudze ładunków, w tym ładunków kabotażowych.

Na tej stronie znajdą Państwo dane kontaktowe do poszczególnych osób z zespołu MORADO. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

KADRA KIEROWNICZA

Mateusz Błaszczyk

Prezes

tel.: +48 783 783 707
e-mail: m.blaszczyk@morado.com.pl

JUSTYNA BŁASZCZYK

Kierownik Biura

tel.: +48 783 783 721
e-mail: j.blaszczyk@morado.com.pl

Martyna Błaszczyk

Kierownik ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 713
e-mail: martyna.blaszczyk@morado.com.pl

Dalia Pruszyńska

Kierownik Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 706
e-mail: d.pruszynska@morado.com.pl

SPEDYCJA

Agnieszka Ostrowska

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 003
e-mail: a.ostrowska@morado.com.pl

Izabela Kozłowska

Spedytor ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 750
e-mail: i.kozlowska@morado.com.pl

Tomasz Orłowski

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 832
e-mail: t.orlowski@morado.com.pl

Monika Szmatowicz

Kierownik ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 717
e-mail: m.szmatowicz@morado.com.pl

Sandra Gruca

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 781 781 719
e-mail: s.gruca@morado.com.pl

Kamil Kłos

Spedytor ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 716
e-mail: k.klos@morado.com.pl

Sławomir Majewski

Spedytor Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 755
e-mail: s.majewski@morado.com.pl

Marcin Wójtowicz

Kierownik ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 714
e-mail: m.wojtowicz@morado.com.pl

Michał Szröder

Spedytor Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 710
e-mail: m.szroder@morado.com.pl

KOORDYNACJA FLOTY

Jacek Szmatowicz

Koordynator ds. Floty

tel.: +48 781 781 707
e-mail: j.szmatowicz@morado.com.pl

MARKETING

Martyna Łatuszyńska - Nowacka

Specjalista ds. Marketingu

tel.: +48 783 783 727
e-mail: m.latuszynska@morado.com.pl

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Angelika Stachacz

Kierownik Działu Rozliczeń

tel.: +48 783 783 790
e-mail: a.stachacz@morado.com.pl

Beata Górska

tel.: +48 783 783 790
e-mail: b.gorska@morado.com.pl

Magdalena Potrykus

tel.: +48 783 783 790
e-mail: m.potrykus@morado.com.pl

Agnieszka Elżanowska

tel.: +48 783 783 790
e-mail: a.elzanowska@morado.com.pl

Magdalena Piotrowska

tel.: +48 783 783 790
e-mail: m.piotrowska@morado.com.pl

Izabela Mezgier

tel.: +48 783 783 790
e-mail: i.mezgier@morado.com.pl