ZESPÓŁ MORADO

zespol

KADRA KIEROWNICZA

Mateusz Błaszczyk

Prezes

tel.: +48 783 783 707
e-mail: m.blaszczyk@morado.com.pl

JUSTYNA BŁASZCZYK

Kierownik Biura

tel.: +48 783 783 721
e-mail: j.blaszczyk@morado.com.pl

Martyna Błaszczyk

Kierownik ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 713
e-mail: martyna.blaszczyk@morado.com.pl

Dalia Pruszyńska

Kierownik Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 706
e-mail: d.pruszynska@morado.com.pl

SPEDYCJA

Agnieszka Ostrowska

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 003
e-mail: a.ostrowska@morado.com.pl

Izabela Kozłowska

Spedytor ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 750
e-mail: i.kozlowska@morado.com.pl

Monika Szmatowicz

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 717
e-mail: m.szmatowicz@morado.com.pl

Sandra Gruca

Spedytor ds. Importu Międzynarodowego

tel.: +48 781 781 719
e-mail: s.gruca@morado.com.pl

Dariusz Wita

Spedytor ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 716
e-mail: d.wita@morado.com.pl

Sławomir Majewski

Spedytor Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 755
e-mail: s.majewski@morado.com.pl

Marcin Wójtowicz

Spedytor ds. Eksportu Międzynarodowego

tel.: +48 783 783 714
e-mail: m.wojtowicz@morado.com.pl

Michał Szröder

Spedytor Spedycji Drogowej

tel.: +48 781 781 710
e-mail: m.szroder@morado.com.pl

KOORDYNACJA FLOTY

Jacek Szmatowicz

Koordynator ds. Floty

tel.: +48 781 781 707
e-mail: j.szmatowicz@morado.com.pl

Nina Lange

Koordynator ds. Floty

tel.: +48 783 783 725
e-mail: n.lange@morado.com.pl

MARKETING

Martyna Łatuszyńska - Nowacka

Specjalista ds. Marketingu

tel.: +48 783 783 727
e-mail: m.latuszynska@morado.com.pl

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Justyna Metera

tel.: +48 783 783 790
e-mail: j.metera@morado.com.pl

Magdalena Piotrowska

tel.: +48 783 783 790
e-mail: m.piotrowska@morado.com.pl

Adrianna Andrzejewska

tel.: +48 783 783 790
e-mail: a.andrzejewska@morado.com.pl

Natalia Ulenberg

tel.: +48 783 783 790
e-mail: n.ulenberg@morado.com.pl

Magdalena Potrykus

tel.: +48 783 783 790
e-mail: m.potrykus@morado.com.pl

Katarzyna Ulenberg

tel.: +48 783 783 790
e-mail: k.ulenberg@morado.com.pl

Angelika Stachacz

tel.: +48 783 783 790
e-mail: a.stachacz@morado.com.pl